Hakkımızda

Türk çiftçisine verim ve kaliteyi artırıcı tarımsal girdiler sunmayı hedef alan LİMAFERT KİMYA TARIM, kimyasal ve organik gübre üretimi yapmaktadır. Firmamız hem organik hem de mineral hammaddelerin dikkatli seçimi ve titiz üretim süreçleri sayesinde, mükemmel güvenilirlik standartlarını garanti eder. Firmamızın sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlere bağlı olarak çiftçilerin hem mahsullerinin kalitesi ve miktarı hem de topraklarının verimliliği artar, bunun yanında tüketici içn de güvenli gıda sağlanır.

Güçlü AR-GE yapısına sahip olan LİMAFERT KİMYA TARIM Türkiye’nin birçok tarımsal ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmaktadır. Firmamız faaliyetine başladığı günden itibaren yurt içinde ürün kalitesi ve geniş ürün yelpazesi sayesinde her yıl mevcut müşterilerinin üstüne yeni müşteriler eklemektedir.

Ürettiği gübrelerin kalitesiyle ön plana çıkıp büyük bir marka olmak ana hedefimizdir. Bunun yanında; ekosistemimizi koruyabilen, çiftçinin ürettiği tarımsal ürünlerin doğayla uyum içinde büyümesini sağlayan, güvenli ve etkili gübreler sunmaktır. Asıl amacımız ise ülkemiz tarımına hizmet etmekle birlikte değişik ülkelerin tarımsal alanlarında da söz sahibi olabilmektir.

LİMAFERT KİMYA TARIM ailesi olarak kalite politikalarımız arasında, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan bir üretimin gerçekleştirilmesi, ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına öncelik verilerek sürdürülmesi, güçlü AR-GE yapısına sahip olma ve dünyadaki mevcut teknolojiler içinden en iyisini seçip AR-GE merkezinde geliştiren yenilikçi ve girişimci bir firma olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Onur Mah. 45727 Sk. Kiza İş Merkezi A5 Blok No:2/304 Seyhan/ADANA